Pošta z Číny aneb CZ eshopy se mají ještě hodně co učit!

   Jan Pichrt        Štítky: ,         2 komentáře

Minulý týden ve středu (tedy 25.2.09) jsem si objednal od známé firmy v Hong Kongu PDAir pouzdro na svůj nový komunikátor. Cena takového kvalitního koženého pozdra na míru je 28 USD. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního… ale po odklepnutí objednávky jsem se dověděl naprosto úžasnou věc – poštovné mě nebude nic stát. Řekl sem si fajn, až to za měsíc dorazí, tak zaplatím určitě na CLU zajímavou částku.

A dnes sem byl doslova šokován. Přijel pošťák a přivezl balíček z Hong Kongu. Nejen že poštovné tedy nic nestálo a na balíku bylo na celním lístku zaškrtnuto „Unsolicited gift“ tedy i bez CLA, ale celková doba dodání z druhé strany světa tedy činila 4 dny! V balíku byla navíc jako „dárek“ přibalená kožená kličenka s kroužkem a logem PDAir.

U nás vyplatíte PPL či jiného dopravce přinejmenším stokorunou a ještě k tomu čekáte na dodání více jak týden. A to se jedná o vnitrostátní přepravu!

Na závěr bych rád doporučil onen eshop PDAir všem, kteří shánějí pouzdro na cokoliv (od mobilních telefonů, přes přehrávače až po netbooky). Kvalita zpracování pouzder ja na skvělé urovni a ne-li lepší než na jaké má pouzdra známější výrobce pouzder Krusell.

2 komentáře

  1. Jiri - Odpovědět

    19:43 / 9. 3. 2010

    Jo s dopravou souhlasím, cesta z číny je rychlejší než po praze. Ale ten doporucenej obchod je vcelku dost drahej, zbozi ktery jinde v cine najdes za 4 USD maj za 25 USD. Njn holt tu dopravu musej nekde rozpočítat. Pouzdra Krusell jsem léta prodával a jejich kupní cena byla taky cca 4-6 USD.

  2. Jan Pichrt - Odpovědět

    19:59 / 9. 3. 2010

    Tady slo hlavne prave o tento obchod, PDAir pouzdra jsou neco jako krusel… kvalitnia vydrzi. Mam nekolik a jeste zadne jsem nemusel vyhodit…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *