Výroba kufru pro RC vybavení

   Jan Pichrt        Štítky: , , ,         Žádné komentáře

Po předělání mého Optica na 2,4GHz technologii FrSky, vznikla potřeba přestavět i kufr pro tento vysílač. Jelikož jsem měl kufr v dezolátním stavu, rozhodl jsem se ho komplet předělat. Konkrétně jsem pak vyrobil novou výstelku pro vysílač a nějaké to příslušenství.

Bežný molitan je neskutečně drahý, zašel jsem tedy do tzv. „baby shopu“. Koupil jsem molitanovou matraci do dětské postýlky (tloušťka 6cm) za necelé tři stovky. To samé bych pořídil v OBI za cenu okolo 1500,- korun a na internetu ve specializovaných obchodem kolem 1000,- korun.

Na dno kufru jsem dal molitan, který jsem našel ve sklepě… tloušťka 2cm zajistí dobrý podklad pro vyřezávanou výstelku.

Jelikož je molitan v matraci čistě bílý což není moc praktické (na poli se to lehce ušpiní), rozhodl jsem se ho obarvit. Už nevím kde jsem tohle info našel, ale zašel jsem do drogerie a za 25,- korun jsem koupil barvu na textil s názvem „Duha“. Pomocí ní jsem pak molitan obarvil. Pak už následovalo pouze sušení, řezání a lepení do vnitřku kufru. A jak to dopadlo? Výsledek vídíte pod textem. Není to sice na pohled zrovna krasné, ale svůj účel to plní dokonale.

Přidejte první komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *